Bediroglu Nakliyat logosu
Hizmet Bölgelerimiz

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat konusunda 1982 yılından bu yana İstanbul Kartal da kurulmuş olup Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasının tümüne hizmet veren firmamız her geçen gün kendisini geliştirerek, Avrupa standartları üzerinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Özellikle Kartal Kadıköy, Kavacık, Bostancı, Pendik, Maltepe, Göztepe, Beşiktaş, Sarıyer, Levent, Mecidiyeköy gibi birçok büyük semtlerde binlerce kurumsal ve bireysel müşterimiz bulunmaktadır. Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizde kurulduğumuz zamandan bu yana tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olup kalite politikalarımız ile hizmetimizi devam ettiriyoruz.


Şehirlerarası Nakliye Hizmeti Nasıl Yapılır?

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti uzmanlık ve deneyim isteyen bir sektördür. Bu konuda çalışma yapan firmanın tüm hizmet içeriğinin yasal olarak sizlere açık bir şekilde sunması gerekir. Gerekli taşımacılık belgelerine sahip olan firmamız bu konuda profesyonel hizmet içeriği ile size yardımcı oluyor ve en iyi sonucu almanıza imkan tanıyoruz.

Fiyat Politikası

Hizmet almak istediğiniz firmanın müşterilerine uygun ekonomik fiyat politikasını benimsemiş ve ödeme kolaylığı sağlaması gerekir. Nakliye fiyatları kat edilecek mesafe ve eşya azlık – çokluk durumuna göre değişiklik gösterir. Bundan dolayı bu hususa dikkat ederek seçimlerinizi yapmanızı öneririz.

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliye sigortalarının yaptırılmasını gerekli kılan bir durum yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi sırasında, değerli eşya veya malzemeler haricinde sigorta yapılması olayı pek gerekli görülmemektedir.(çok hassas, antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyat hizmetlerinde, ev eşyası taşıma sigortası yapılmalıdır.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır?

Evden eve nakliyat Evin Eşya Durumuna ve taşınacak evin kat durumlarına göre minimum 4,5 veya maksimum 7 kişi ile yapılır.

Uygun Şehirlerarası Nakliyat Fiyatı Nasıl Alabilirim?

Bediroğlu nakliyat devamlı olarak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Taşınmasını istediğiniz eşyaları nakliye firmasının belirlediği tarihte , tarihi nakliye firması belirlerler ise; Aynı yöne gidecek başka bir eşyayı da sizin eşyanız ile birleştirip maliyeti düşürüp daha uygun bir fiyat ile taşınmanızı sağlar.

Şehirlerarası Nakliyat için Önceden Rezervasyon yaptırmalı mıyım?

Bütçenize daha uygun bir şehirlerarası nakliyat hizmeti ve fiyatı almak için önceden gün ayırtmanızı öneriyoruz.

Hasar durumunda ödemeyi kim yapıyor?

Olası bir kaza durumunda araçta medyadan gelen hasarı Nakliyat Sigortası ödemelerini Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi yapar, eşyaların araca taşınması sırasındaki hasarlar için firma kendisi karşılamaktadır.

Şehirler Arası Evden Eve Taşıma Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Eşyaların taşınacağı iki il arasındaki km mesafesine göre, eşya, kat durumuna ve ekstradan istenilen hizmetlere göre değişlik göstermektedir.
Kurumsal Firmalara Depolama ve Nakliye Hizmeti

Zahmetli ve endişe verici bir süreç olarak kabul edilen şehirlerarası nakliyat algısını yıkmak üzere; 1982 yılından bu yana bu sorunlarınızdan kurtulmak için nakliye sektörüne giriş yapmış bulunmaktayız. Taşınma sürecinin, kaliteli ve profesyonel bir ekip ile yaptığınızda ne kadar rahat ve yormadan gerçekleştiğini göreceksiniz. Müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve çalışmalarını, buna uygun yüksek hizmet standartlarda yerine getirmekteyiz. Müşterilerin, talep ettikleri profesyonel çalışmayı yalnızca evden eve taşımalarda değil; bilakis diğer hizmetlerde de alabilmeleri için uluslararası taşımalar için paketleme, ofis, fuar, fabrika, okul ve hastane taşımacılığında kurumsal nakliyat firması olarak ve müşterinin bu süreçte ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti öngörerek, eşya depolama alanında da hizmete başlamıştır. Gelişen yapısı içinde, çalışmalarına teknolojik alt yapıyı uyarlamış ve böylece verdiği hizmetin kalitesini yükselterek rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Gerçekleştirilen bütün işlerin referans olduğunun bilincinde olup hem bireysel hem de kurumsal taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat ve Şehirlerarası nakliyat sektörüne İstanbul’dan başlayan Bediroğlu Nakliyat; İzmir, Bursa, Bilecik, Manisa, Kütahya, Eskişehir, Antalya, Çanakkale, Bolu, Ankara, Aksaray, Kayseri, Niğde, Adana ve diğer bütün illerinde ve ya ilçelerince şubeler açarak, kurumsal nakliyat ve depolama hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Evden eve nakliyathizmetinde, taşıması yapılan eşyaların hem maddi hem de manevi değeri olduğunun bilincinde olarak taşımasını yapıyoruz. Değişen iş koşullarından dolayı zamanı olmayan müşterilerimizin taşıma sırasında karşı karşıya kalacakları sökme, paketleme, kurulum ve tekrardan yerleştirme işlerini de müşterilerin yerine biz gerçekleştirmekteyiz.

Bu sürede içerisinde vaktini ve enerjisini kaybetmeyen sizler, bu sayede kalan zamanınızı sevdikleriniz ile geçirebilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunan firmaların nakliyat işlemlerini; geniş araç kapasitesi ve yetkin personeli ile yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyeti hedefleyen ve ulaşılabilir kaliteyi amaçlayan Bediroğlu Evden Eve Nakliyat ile rahat bir taşıma işlemi gerçekleştirebilir ve profesyonel bir firma ile çalışmanın verdiği güven ve mutluluk sayesinde eşyalarınızın sağlamlığından emin olabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar


şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti ile sektör içerisinde hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından bir seçim yapacağınız sırada kurumsal olan firmayı seçmeye özen gösterin. Bu sayede sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz. Özellikle evinizi farklı bir şehre taşımak istediğinizde size bu konuda yardımcı olacak firmanın geniş çaplı bir hizmet sunuyor olmasını göz ardı etmeyiniz. Şehirlerarası Evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların paketlenmesinden yeni evinize kadar taşınması uzmanlık gerektiren bir konudur. Eşyaların hasar almadan taşınması ve mevcut kata çıkarılması gerekir. Bediroğlu Nakliyat Firması alanında uzman kadrosu ile size yardımcı olacak ve sorunsuz bir şekilde taşınma imkan sağlayacaktır.

Firma Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Taşıma firması ararken mutlaka aşağıdaki detaylara dikkat edin.
• Taşıyıcı firmanın yasal hizmet sunması gerekir.
• Müşteri memnuniyetine önem vermesi gerekir.
• Ekonomik fiyat politikasını benimsemelidir.
• Hızlı ve güvenilir hizmet sunması gerekir.
• Sigortalı taşıma hizmeti vermesi lazım.
• Paketleme işlemini profesyonel bir şekilde yapmalıdır.
• Daha önce yapmış olduğu işlerin referansını isteyin.
• İnternet üzerinden hakkında herhangi bir şikayetin olmaması lazım.
Bu noktalara dikkat edebilir ve ilgili nakliye firması ile yeni evinize rahat bir şekilde taşınma sağlayabilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat firması alacağınız hizmeti yazılı olarak alabilir ve bir sözleşme ile resmileştirebilirsiniz. Taşınma tarihi ve taşınacak eşyanın durumu ve fiyat bilgisi gibi tüm detaylar sözleşmede yer alır.

Sigortalı Hizmet Almaya Çalışın

Şehirlerarası Nakliyat hizmeti alacağınız zaman seçtiğiniz firmanın sigortalı bir hizmet vermesi gerekir buna dikkat edin. Bu sayede taşınma sırasında eşyalarınız herhangi bir şekilde zarar görürse ilgili teminat içeriğinden zararınız giderilir. Bu sayede mağduriyet yaşamamanızın önüne geçilmiş olunuyor. Bundan dolayı bu tarz firmalardan destek almanız her zaman sizlerin yararınıza olacaktır. Özellikle de evinizi taşımak istediğinizde tüm eşyalarınız geniş kapsamlı sigorta ile korunması şarttır.

Eşyalarınızın Paketlenmesi Önemli

Evinizi taşımaya karar verdiğiniz andan itibaren paketlemenin kaliteli bir şekilde yapılmasını muhakkak isteyiniz. Çünkü paketleme yapılmadan eşyalar çok daha kolay bir şekilde kırılıp hasar görebiliyor. Uzun mesafe gidecek olan eşyalar hiçbir şekilde birbirine çarpmaması gerekir. Paketleme işleminin özel ambalaj malzemesi bulunmaktadır bu malzeme ile yapılması daha sağlıklı olur. Özellikle beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların koruması tam olarak yapılması gereklidir. Bediroğlu Evden Eve Nakliye bu konuda size en iyi şekilde yardımcı oluyor ve paketlemeyi de titiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Paketlemenin iyi bir şekilde yapılmış olması eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecektir ve kaliteli bir taşınma yapılmış oluyor. Özellikle de çizilmeyi engellemiş olacaktır. Nakliye araçlarının iç kısımları evden eve nakliyat eşya taşımaya göre dizayn edilmiş olması gerekir. Bu sayede evinizi taşıma işlemi daha kolay ve sağlam olacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti ile sizde yeni adresinize huzurlu ve güvenilir bir geçiş sağlayabilirsiniz.

Araca Yükenmsi

Eşyalarınız hepsi paketlenip ambajlandıktan sonra yeni evinize taşınmak üzere Nakliyat kamyonuna yüklenir.

Özen ve Dikkat

Kırılma ihtimali olan hassas eşyalarınızı elemanlarımız havalı naylon ile sarıp taşıma kolilerine özenle yerleştirir.

Yeni Eviniz

Demontesi olan ve kolilenmiş bütün eşyalarınızı açıp yerli yerine montesini yapıp teslim ediyoruz.

BİZİMLE ÇALIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

İletişime Geçin