Ofis Taşıma

Ofis taşıma işyerleri için bulunulan yerin farklı bir bölge veya semte taşınması için gerekli olan tüm taşıma işlemlerini ifade etmektedir. İşyerlerinin taşınmaları tıpkı ev taşımada olduğu gibi özen gerektiren ve işyerinin gerekli evrak veya demirbaşlarına zarar vermeden yapılması gereken bir işlemdir. Ofis taşıma işleri, ofiste kullanılan bilgisayar ve teknik ekipmanın dikkatle taşınmasının yanında aynı zamanda ofiste kullanılan diğer mobilya ve teçhizatın da taşınması görevlerini üstlenmektedir. Bu nedenle taşıma işlerinde aksaklık ve zarar oluşmaması için bu alanda uzman kişilerce taşıma işleri yapılması büyük önem arz etmektedir.
İşyerleri için ofis içinde bulunan tüm malzemeler o işyerinin çalışabilmesini ve sürekliliğini sağlayabilmesini ifade etmektedir. Ofis malzemelerinin tümünün bir yerden başka bir yere nakledilmesinde gereken özeni göstermenin yanında her materyalin doğru şekilde taşınması da gerekmektedir. Bir yerden başka bir yere nakledilen ofis eşyalarının taşınmasında uzman bir ekip ile çalışıldığında taşınan ofis eşyalarının kalitesine bir zarar gelmediği gibi yeni ofis alanında çalışma koşulları daha hızlı sağlanarak işlerin aksaması engellenmektedir.
Tüm ofis ekipmanları için ofis taşıma konusunda uzman ekipler koruma amaçlı önlemler alarak taşımadan kaynaklanabilecek tüm hasarları önlemektedir. Ofis taşıma işlemlerinde işinde uzman taşınan ekipmanlar hakkında bilgiye sahip çalışanlar yer alması çok önemlidir.

Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma İstanbul çevresinde ofis taşıma işleri için alanında uzman birçok firma bulunmaktadır. İstanbul içinde semtler arasında taşıma yaparak çalışma düzeni sağlamak isteyen ofislere kısa sürede istenilen bölgeye taşınma işleri yapılmaktadır.
İstanbul ofis taşıma işlemleri çoğunlukla hafta sonları yapılarak işyerlerinin çalışma sürelerinin etkilenmesi engellenmektedir. Ofis taşıma işlerinde nakliye süreleri istenilen zamanda yapılmakta ve kullanılan ekipmanlar ofis taşımacılığının en üst düzeyde yapılmasını sağlamaktadır. Ofis taşımacılığında asansörlü taşıma işlemleri de yapılmaktadır. Böylelikle taşıma işleri daha kısa zamanda daha profesyonel şekilde kolaylıkla yapılabilmektedir.
Ofis taşıma işleri kurumsal ve profesyonel bir ekip ile kurumsal işyeri taşımacılığı, merkez kurum taşımacılığı, büro taşıma işleri, kurumsal firma taşıma işleri, arşiv taşıma hizmetleri, şirket taşımacılığı hizmetleri, bilgisayar taşımacılığı, ofis malzemesi taşımacılığı ve işyeri cihaz taşımacılığı gibi işlerin tamamını kapsamaktadır. İstanbul ofis taşıma işlerinin tümünde sigortalama yapılarak oluşabilecek hasarları önlemek amaçlanmaktadır.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları özel işyeri veya kurumların bulunduğu bölgeden taşınmaları istenen bölgeye göre farklılık gösterebilmektedir. Ofis taşıma işlerinde ofis malzemelerinin taşınmasında kullanılacak ekipmanlar ve asansörlü taşıma hizmetleri fiyatlandırma konusunda etken olmaktadır. İstanbul içinde semtler arasında ofis taşıma işleri fiyatları (2bin - 15bin) arasında değişebilmektedir. Anadolu yakası için yakın bölgelerde ofis taşıma işleri (2000)Tl den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır.
Avrupa yakasında ve yakınında bulunan semtlerde ofis taşıma işleri (2500) fiyatlar arasında yapılırken Avrupa ve Anadolu yakası arasında yapılan ofis taşıma fiyatlandırması minimum (3000) fiyat ile yapılırken taşıma mesafesine göre maksimum (4000) fiyatlar arasına ortalama hizmet sunulmaktadır. Ofis taşıma için ücretsiz ön bilgilendirme yapılarak fiyatlandırma yapılmakta ve ofis taşıma maliyetlerinin önceden tahmin edilmesi mümkün olmaktadır. Ofis taşıma maliyetlerinin belirlenebilmesi sayesinde taşıma sonrası ortalama giderler tespit edilmektedir.
Böylelikle ofis belirlemek ve taşınmak için tüm gerekli giderler önceden oluşturularak taşınma için daha ekonomik bölge seçimi de yapılabilmektedir. Taşınma işlerinin yanında anahtar teslim işlemler de yapıldığı gibi ofis taşıma işlerinde firmaya ulaşarak İstanbul ofis taşıma firması tarafından detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma Firması

İstanbul ofis taşıma firması İstanbul içinde her semtte hizmet vermektedir. Ofis taşıma işlerinde sigorta ve ofis taşımacılığında uzman ekip olanakları sunan firma müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaya özen göstermektedir. İstanbul ofis taşıma firması geniş ağı ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurumsal veya şirket taşımaları için gerekli tüm olanakları sunmaktadır. Ofis için gerekli tüm malzemeleri özel yöntemler kullanarak nakliye işlemlerini yapan firma özellikle bilgisayar ve teknik tüm malzemelerin nakliyesini özenle yapmaktadır. Ofis taşıma işleri için uzman ekip öncelikle bir inceleme yaparak taşıma için gerekli kolileme ve elektrik aksamlarını hazırlama işlemlerini yapmaktadır.
Daha sonra nakliye için hazır hale getirilen ofis malzemeleri ve ofis mobilyalarının söküm ile kurulum işlerini de üstlenmektedir. İstanbul ofis taşıma firması müşterilerinin belirttiği gün içerisinde bir yerden başka bir yere taşıma işlemlerini kolaylıkla ve sorunsuz şekilde yapmaktadır. Sektör içerisinde tanınmış bir yere sahip olan firma müşteri memnuniyetinin yanında ofis taşıma alanlarında işyerlerinin ihtiyacı olan tüm taşıma gerekliliklerini yerine getirmektedir. İstanbul ofis taşıma firmasının özellikleri arasında ofis taşıma alanında uzman bir tecrübeye sahip olan firma ofis malzemelerinin ve ekipmanlarının taşınmasında yetkin çalışanları ile hizmet vermesidir. Ofis taşıma işlerinde kaliteli hizmetin yanında uygun fiyatlar ile taşınma sonrası oluşan maliyetleri engellemektedir. İstanbul içinde tüm işyeri ve ofis taşıma işleri güvenle yapılarak taşıma süreci hakkında bilgilendirmek ve ofisler için anahtar teslim işlemleri ile de hizmet almak mümkün olmaktadır.

Hizmetler Bölümü

Neler Yapıyoruz?

01

Evden Eve
Nakliyat

02

Ofis Taşımacılığı

03

Eşya Depolama Hizmeti

04

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

05

Şehirlerarası Evden
Eve Nakliyat

06

Sigortalı Evden
Eve Nakliye

Bazı Referans Firmalar

Referans
Referans1
Referans2
Referans3
Referans4
Referans5
Referans6
Referans7