Bediroglu Nakliyat logosu
Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul’un Kadıköy evden eve nakliyat firması olan Bediroğlu Nakliyat firması ile tanışmadınız mı? Ülkemizin Doğu ucundan en batasına kadar tüm Türkiye’nin her en ücra köşesine kadar kaliteli, uygun ve profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Kadıköy evden eve nakliyat, 1982 yılında kurulmuş olup Kadıköy bölgesinde yılların en tecrübeli evden eve nakliyat firması konumuna gelmiş bulunmaktadır. Her türlü taşıma ile alakalı önemli başarılara imza atan firmamız, fazlası ile referans sahibi olup yapılacak tüm taşımacılık işlerinizde sizlere keyifli vakitler yaşatacaktır.

Kadıköy nakliyat alanında en büyük nakliyat şirketi olan firmamız günümüzde Kadıköy evden eve nakliyat şirketi olarak tüm Türkiye’de tanınmış ve nakliyat denilince akla ilk gelen firma olmuştur. Firmamız İstanbul bölgesine genel anlamda tüm evden eve nakliyat firmalarınca örnek alınan ve müşteri gereksinimleri daha geniş bir hizmetle karşılayabilen bir firma olduğu için taşınma ihtiyacı olan kişiler tarafından ilk tercih edilen nakliyat şirketi konumunda bulunmakta. Ve bundan mütevellit ki firmamız başarılı ve güvenilir bir iş ahlakı sergilediği için her zaman müşteri kazanmıştır.

Kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kadıköy‘de oturuyorsanız ya da Kadıköy’e taşınmayı düşünüyorsanız, sokağından caddesine kadar her köşesine hakim ve bilen bir nakliyat firması ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü Kadıköy yerleşim yapısı olarak dar ve çoğu sokağı ve caddesi tek yönlüdür ve bu da park yeri sonu, bazen de evlerin girişleri uzak olması nedeniyle taşıma mesafesi olabiliyor. Bu tür sorunları yaşamamanız adına bizimle çalışıp bu tür sorunlardan kurtulabilir; çok daha rahat ve sağlıklı bir taşınma yaşamış olursunuz. Bizler tüm bu sorunların oluşmasının önüne geçip sizleri bu yükten kurtarıyoruz.

Kadıköy nakliye firmamız ile sadece İstanbul’un Kadıköy bölgesinde kadıköy ev taşıma değil, aynı zamanda diğer tüm hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Bu hizmetler neler mi?


Sıraladık sizler için: Ofis taşımacılığı, eşya depolama hizmeti, parça eşya taşıma gibi birçok hizmeti dilediğiniz zaman uygun bir fiyata alabilirsiniz. Yılların tecrübesini yaşamak ve taşıma sonrası yaşamış olduğunuz deneyimleri taşınma ihtiyacı olan akraba ve arkadaşlarınıza da yaşatmak için hemen kadıköy evden eve nakliyat firmamızın kurumsal evden eve nakliyat ile alakalı olan web adresi olan https://www.bediroglunakliyat.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmalarının Fiyatları

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti almaya ihtiyacınız var ise Kadıköy ev taşıma fiyatları ve çalışma tarzları, nasıl bir paketleme ve taşıma sundukları konusunda ön bir bilgi edinmenizde her zaman fayda vardır.

Kadıköy ev taşıma ücretleri eşyalarınızın miktarına ve alınıp bırakılacağı kata yüksekliklerine bağlı olduğu gibi Kadıköy evden eve nakliyat hizmetinde gideceğiniz yeni adresinizin eski evinize olan km mesafesine de göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Kadıköy evden eve nakliyat firmanızdan eşyaların taşınması dışında bir artı hizmet olarak talep edeceğiniz ekstra hizmetler de Kadıköy evden taşıma hizmetlerini etkileyen faktörlerdendir. Kadıköy evden eve taşıma süresince beklemediğiniz bir problemle karşı karşıya kalmamak ve planlamanızı önceden yapabilmek için Kadıköy nakliyat firmamızla görüşerek taşınma işlemi öncesinde bir ön fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kadıköy Asansörlü evden eve nakliyat

Kadıköy Asansörlü Taşıma Hangi Durumlarda Kullanılır?

Gayemiz ve en temel ilkemiz olan sıfır hasar ve zararla bir taşıma sunmaktır. Bunun içinde teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Dış cephe asansörün gerektiği durumlarda sizlerin de onayı alınarak Kadıköy asansörlü nakliye hizmeti sunulur. Burada belirtmemiz gereken husus şudur ki; dış cephe asansörü ekstra hizmet olduğu için bu hizmetin belli bir ücreti vardır. Bu ücreti karşılamanız halinde hemen asansörlü araç gelir ve binaya yanaşıp kurulumu yapılır taşıma işlemine başlanır.


Dış cephe asansörünün kullanımını mecburi kılan durumlar nelerdir?

• Dördüncü ve üstü katlarda bina asansörünün olmayışı,
• Bina asansörünün bina sakinleri ve ya yönetimince eşya taşımaya kapatılmış olması,
• Eşya taşınacağı bina merdivenlerinin çok dar olması ve kaba eşyaların taşınamaması,
• En çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri de müşterilerin asansörlü taşıma istemesi,
• Kadıköy Asansörlü nakliye normal taşımaya göre daha pratik, hızlı, güvenli ve sıfır risk olmasıdır.

Araca Yükenmsi

Eşyalarınız hepsi paketlenip ambajlandıktan sonra yeni evinize taşınmak üzere Nakliyat kamyonuna yüklenir.

Özen ve Dikkat

Kırılma ihtimali olan hassas eşyalarınızı elemanlarımız havalı naylon ile sarıp taşıma kolilerine özenle yerleştirir.

Yeni Eviniz

Demontesi olan ve kolilenmiş bütün eşyalarınızı açıp yerli yerine montesini yapıp teslim ediyoruz.

BİZİMLE ÇALIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

İletişime Geçin