Bediroglu Nakliyat logosu
Hizmet Bölgelerimiz

Eşya Depolama

Bu makalemiz eşya depolama hakkında bilgi sahibi olmanız ve dikkat etmeniz gerekenler hususlar ile ilgilidir. Günümüzde birçok insan kiralık evlerde oturmakta ve hayatlarına bu kiraladıkları evlerde sürdürmektedirler. Fakat bazı durumlarda yurt dışına çıkabilir veya fazla gelen eşyaları depolamak isteyebilirsiniz. Bundan dolayı ev depolama şirketleri için evden eve nakliye firmalarını aramaya başlarsınız. İstanbul Eşya depolama süreci bazen sıkıntılı bazen de; eğer şanslıysanız ve iyi bir firmaya denk geldiyseniz sorun yaşamadan işinize dönersiniz. Evden eve depolama ve Ev eşyası depolama firmaları tecrübeli olmalıdır. Tıpkı bizim gibi. İstanbul ev eşyası depolama ve Eşya depolama Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde hizmetlerimiz devam etmektedir. Depolarımız güvenlikli, rutubetsiz ve temiz ortamda zarar görmeden muhafaza edilmektedir. Ayrıca depo kiralama fiyatları veya eşya depolama fiyatları istanbul araştırması yaparken kurumsal firmalar ile çalışmaya dikkat ediniz.

Eşya Depolama

İnsanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız. Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.7/24 kamera sistemi ve kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz.

Sizler de büyüyen çocuklarınızın kullanmadığı eşyalarını, tadilat nedeniyle evde bulundurduğunuz eşyaları, kışın ihtiyaç duymadığınız bahçe mobilyalarını, hobi malzemelerinizi, fazlalıklarınızı Bediroğlu Depolama hizmetiyle güvenle saklayabilir, ihtiyacınız olduğunda alabilir ve tekrardan kullanabilirsiniz.

Araca Yükenmsi

Eşyalarınız hepsi paketlenip ambajlandıktan sonra yeni evinize taşınmak üzere Nakliyat kamyonuna yüklenir.

Özen ve Dikkat

Kırılma ihtimali olan hassas eşyalarınızı elemanlarımız havalı naylon ile sarıp taşıma kolilerine özenle yerleştirir.

Yeni Eviniz

Demontesi olan ve kolilenmiş bütün eşyalarınızı açıp yerli yerine montesini yapıp teslim ediyoruz.

BİZİMLE ÇALIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

İletişime Geçin