Asansörlu Evden Eve Nakliyat

Asansörlü nakliyat hakkında bilgi vermeden önce siz değerli müşterilerimize asansör hakkında kısa bilgi verelim. Asansör, dikey olarak yük ve insan taşımada kullanılan bir sistemdir. Bu sistem daha yüksek veya derin yapıların yapılmasıyla, insanların ve yüklerin üst ve alt katlara ulaşabilmesi için bu asansör sistemi ile karşılanması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Evden eve taşıma ve eşya taşımada yük ve ev eşyaları taşımakta olduğu için asansör çok gereklidir. Üstelik taşıma işlerinde asansörlü olan bir binadaki nakliyat ile asansör olmayan bir binada yapılacak nakliyat arasında fiyat farkı bile oluşmaktadır.
Tabi ki bizim kastettiğimiz asansörlü nakliyat bina içindeki değildir. Bina içinde asansörlerin olmaması, eşyaların sığmaması veya eşyalarınızın zarar görmesini istemediğiniz için bizden talep ettiğiniz bina dışındaki asansördür. Bu sistemi bir kamyonetimizin arkasındaki taşınabilir bir hale getirilmiş asansör ile yapmaktayız. Bu asansör dik veya 45 derecelik açı olmak üzere iki şekilde kullanılmaktadır. Her iki side güvenilir ve sağlamdır. Fakat asansörlü taşımacılık için binanızın önüne komyenetimizin yanaşabilmesi için gerekli boşluk olması gerekiyor. Balkonunuzun da bu boşluğun olduğu tarafta olması gerekiyor. Eğer balkonunuzun altı boş değilse veya araç giremeyecek kadar boşluk yoksa asansörlü nakliyat yapılamaz. Bu koşula uygun ise asansörlü olarak eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınma gerçekleştirilebilir. Diyelim ki çıkacağınız dairenin asansörü yok ve gideceğiniz yerde asansör var ve eşyalarınız zarar görsün istemiyorsunuz. yani asansörlü nakliyat nasıl yapılıyor bilmiyorsunuz veya şüpheleriniz varsa sizler için bu konuyu netliğe kavuşturmak için en ince ayrıntısı ile anlatalım.

✅ Firma Yetki Belgesi K3 Yetki Belgesi
✅ Firma Durumu Onaylı Firma
✅ Hizmet Bölgesi İstanbul
✅ Sigortalı Taşıma Hizmet Mevcut
✅ Kurumsal Destek Hattı 0544 838 3636
✅ Sektörde Tecrübe 1982'den Beri Hizmet

Asansörlü Taşımacılık Adımları

Asansörlü taşıma şu şekilde gerçekleşiyor. Öncelikle aracımız belirttiğimiz şartlara uygun olan dairenizin önüne yanaşıyor eşyalarınız çıkacağınız daireden indirileceği için asansör öncelikle dairenin balkonuna doğru yükseltiliyor. Asansörün komutası tıpkı bir vinç kullanımı gibi kollar aracılığı ile aracın olduğu kısımda bulunan konsol ile yapılmaktadır. Tıpkı resimdeki örnekte olduğu gibi. Bu konsol ile asansör yukarı kaldırılır ve balkonunuzun olduğu katta durdurulur. Daha sonra eşyanızı paketleyen çalışma arkadaşlarımız sağlam, sargılı ve asansöre bağlı bir hale getirdikten sonra konsolu kullanan arkadaşımız yavaşça aşağı indirerek aşağıdaki çalışma arkadaşlarımızın kamyonete yüklemesini sağlar. Bu doğrultuda gerekli gördüğünüz eşyalarınız taşınır.Asansörlü Nakliyat bu şekilde yapılıyor. Anlattıklarımızın dışında asansörlü nakliyat ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve gerekli bilgileri alabilirsiniz

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Hizmetler Bölümü

Neler Yapıyoruz?

01

Evden Eve
Nakliyat

02

Ofis Taşımacılığı

03

Eşya Depolama Hizmeti

04

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

05

Şehirlerarası Evden
Eve Nakliyat

06

Sigortalı Evden
Eve Nakliye

Bazı Referans Firmalar

Referans
Referans1
Referans2
Referans3
Referans4
Referans5
Referans6
Referans7